menu


VI Sympozjum Postępy Chirurgii

21-23 marca 2019 r., Kielce

Zarejestruj się!

Szanowni Państwo,

Z ogromną przyjemnością chciałbym zaprosić Państwa do wzięcia udziału w VI Sympozjum Postępy Chirurgii, zaplanowanym na 21-23 marca 2019 roku w Kielcach. Organizatorami spotkania są Wydział Lekarski i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, Klinika Chirurgii Ogólnej, Onkologicznej i Endokrynologicznej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach/UJK oraz Świętokrzyski Oddział Towarzystwa Chirurgów Polskich.

Głównym celem naszego spotkania jest aktualizacja wiedzy na temat postępów w chirurgii. Przewidzieliśmy atrakcyjny program skupiający postępy chirurgii bariatrycznej, kolorektalnej i endokrynologicznej oraz chirurgii raka żołądka i raka trzustki. Zaplanowaliśmy sesje dla lekarzy, pielęgniarek oraz studentów. Do wygłoszenia wykładów zaprosiliśmy liderów w dziedzinie chirurgii ogólnej, onkologicznej, endokrynologicznej, bariatrycznej, kolorektalnej a także znakomitych naukowców i doświadczonych praktyków. Gośćmi zaproszonymi będą przedstawiciele ze znanych ośrodków krajowych i zagranicznych


Jestem głęboko przekonany, że VI Sympozjum Postępy Chirurgii będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń naukowych, zawodowych, a przekazana w czasie Sympozjum wiedza będzie wartościową i przydatną w codziennej pracy klinicznej. Ponadto będzie to okazja do przyjemnego, towarzyskiego spotkania w Kielcach.

Do zobaczenia w Kielcach!
prof. zw. dr hab. n. med. Stanisław Głuszek
Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego i Naukowego